Arvamused Viira talu ja RemedyWay toodetest

“Kiidan – kiidan – kiidan !!! toodet “Mesi mustikatega” – parim leid minu seitsmendal raseduskuul – TÄNUD!” Anneli vastukaja Facebooki lehel”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere Virgo! Olen Riho, kui veel mäletab. Käisin autotäie naistega teil. Kõigepealt ma tahan sind väga tänada selle laheda ja julgustava loengu eest, oled tõeliselt lahe mees kel on tubli naine. Peale sinu juurest ostetud “Toorleib meega ajule” söömist u. kolmandal päeval tundsin tohutut energiat ja jõudu mida polnud enam ammu tundnud. Võib öelda, et olin nagu Duraceli jänes. Tegelete väga tänuväärse tegevusega. Tervitused Teile, Riho Viljandist.”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tänalõunane teejoomine oli hoopis midagi muud kui üks tavaline teejoomine, oh ei, tänalõunase tee kõrvale käis jõhvikamesi! Taevamannat ikka toodate!!! Ja see imesalv on ka jube mitmeid kordi rakendust leidnud ja positiivset tagasikõla saanud :) …Giia Weigel, Floridast.”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Olete mulle ja mu perele rohkem rõõmu toonud kui „jõuluvana“ ja „päkapikud“. Teie tehtud imelised salvid, meesegud on ka edaspidi minu ravimikapis, kus tänu Teile Pr Ljudmilla ja Hr Virgo ei ole juba aastaid apteegist ostetud nohu, köha, valuvaigistavaid ja muude haiguste jaoks olevaid rohte. Kauneid jõule ja tugevat tervist Teile! Kristiina Tallinnast”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Jõudsin Teie toodeteni sel suvel, kui mu tädi ja ema Viira talu külastas ja sealt naastes olid neil Teie tooted kaasas: Nahasalv, puhas tatramesi-mis maitses eriliselt-kuna oli tunda metallset järelmaitset ja Toorleib meega Ajule. Sattusin sellest vaimustusse ja esimese asjana, mis ma sel päeval tegin tellisin 2 Teie raamatut -“Toome oma tervise tagasi” ja mõningad meesegud, teades, et ühe neist kingin jõuludeks oma lähedastele. Nüüdseks on see raamat minu voodikõrval kapipeal au kohal ja tunnen rõõmu tublidest inimestest, kes kõike seda meieni toovad. Toorleib aitas mind tõeliselt aju puhkuseni ja rahulikule unele-Super! Mõju hakkas avalduma peale 4-ndat päeva. Tellitud on ka Teie uus “Isetervendaja käsiraamat“. Jõuludeks läheb lähedaste kingipakkidesse kindlalt Viira talu super meetooted ja ka uus raamat. Edu ja kõike kaunist Teile! Pille Häädemeestelt.”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Meie koduapteegis on hinnalisel kohal RemedyWay universaalsalv “Help from Nature-1″ ja “Tatrameesegu Kiirabi“. Kui mõni haigus endast märku hakkab andma, võtavad  meie peres nii suured kui ka väikesed kasutusele Kiirabi meesegu. Varem oli täiesti tavaline, kui olime haiged 2–3 nädalat, kuid nüüd saab haigusest võitu 1-2 päevaga.

Nahasalvi hakkasin kasutama  2013. aasta suvel, kui probleemid mu kannaga süvenesid. Esmalt oli käimine väga vaevarikas, kuid varsti muutus asi veelgi hullemaks. Kand valutas meeletult ega lasknud enam ilma valu tegemata käia. Isegi jalga maha panna oli väga valus. Iga samm oli kui suur piin. Pöördusin arsti poole.  Röntgeniga ei tuvastatud midagi, kuid ultraheliga selgus, et kannas on metallist või klaasist võõrkeha. Probleemi lahenduseks soovitati operatsiooni ja muid võimalusi ei pakutud. Ma olin kindel, et operatsioonile ei lähe. Pidi ju olema ka muid võimalusi probleemi lahendada ilma, et peaks kirurgiliselt sekkuma. Kurtsin oma muret kanna pärast Virgo Mihkelsoole, kes soovitas jalga toestada ja salviga määrida valutavaid kohti. Toimisin tema juhiste järgi 2 kuud ning tasapisi hakkas valu vähenema. Hakkasin käima ka massaažis ja haiget kohta energeetiliselt mõjutama. Nüüd, aasta hiljem, võin vabalt käia ja isegi hüpata ning enam pole valus ega ebamugav.

Salvi olen määrinud ka turjale. Õhtuti kipub turi tihti kangeks jääma ja hakkab valutama, mõningatel  juhtudel on see isegi kaela keeramist ning pea tõstmist takistanud. Hakkasin ka sellele valutavale kohale salvi määrima ja peagi hakkas valu taanduma. Öösel saan juba hästi magada. Suured tänud! Jõudu ja jaksu! Endla Tallinnast”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

RemedyWay Tatraküpsis meega. Austaja

“Saadan teile Tallinna Merepäevadel tehtud pildi teie tatraküpsiste suurimalt austajalt:) Need küpsised päästsid taas meie päeva, sest neiu on toidu osas väga valiv. Aitäh, et olemas olete ja midagi nii tervislikku ning maitsvat teete! Ka arst kiitis küpsiseid, kuna meie laps keeldub tavaliselt tehtud tatrast, riisist, töödeldud juurviljadest, siis need küpsised on väga head talle:) Maarja Harjumaalt”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Mesi mustikatega taevalikult hea :)” – Anu Viljandimaalt

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere! Olge südamest tänatud! Ma ei kujuta enam ette oma hommikuid ilma Teie talu tatrast tehtud pudruta! Ja Teie tatramesi on imemaitsev! Tänudega, Kai”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere! Kasutasin Meesegu “Kiirabi”, mis aitas kurgu valu ja kehva enesetunde kiiresti korda teha. Tänudega, Gunnar”.
♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tänu teile ja teie raamatutele olen teadvustanud nii endale ja ka püüdnud ka sõpradele-tuttavatele selgitada ja panna mõtlema, et kui süüa tatart siis ikka Eestis kasvatatud mahedat millel on väärtus. Veel olen tatrapadja usku pööranud ennast ja oma tutvusringkonda…hea näide oli hiljuti kui kinkisin sõbrale tatrapadja ja ta kinnitas, et pole kunagi muidu nii vara magama jäänud 20:30, et vaatamata jäid kõik mõnusad saated telekast ja uni oli imemagus…..et mis seal padja sees küll on ja olgu öeldud lõpetuseks, et ka nädal hiljem väidab sõber, et superpadi!!!!Aitähh teile, et olete olemas ja nii suurt tööd teete ja inimesi aitate! Maia Orav” Facebooki lehe kommentaaridest.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere. Mina olen kasutanud seda salvi juba pikemad aega ja olen selle salviga rahul. Minul on haavandid pärakal ja kasutades seda salvi olen sellest abi saanud. Kuigi ei ole päris nendest haavanditest lahti saanud aga valud ja verejooksud on kadunud. Olen proovinud määrida käsi, mis valutavad, olen ka saanud leevendust.Ühesõnaga on väga hea salv ja soovitan teistela ka. Paremate soovidaga Tõnu Väike-Maarjast.”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Umbes nelja aasta eest ostsin ühest ökopoest miskit välismaist toortatart. Kuna seal paki peal ühtegi retsepti ei olnud, siis ei osanud sellega kuidagi ka ümber käia. Otsisin siis netiavarustest, et mida sellega teha ja esimene puder sai üks veniv limane plärakas. Pettusin hirmasti. Seisis jupp aega kapis enne kui suurpuhastuse käigus otsustasin, et röstin ära ja segan müsli sisse. RemedyWay toodetega sain lühikese ajaga väga suureks toortatra sõbraks. Aitäh! Deevi B. Täht Facebooki lehe kommentaaridest”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Nelly Vahtramaa

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>