Kuidas on võimalik lahti saada ganglionist ehk kooljaluust

Raamatu esikaan. Isetervendamine kunst ja praktika_291x457

  1. Kõrvaldada tekke põhjus. Selleks võib olla ebanormaalne toitumine, E vitamiini puudus, eriti vanemas eas.
  2. Määrida ganglioni peale paar korda päevas rohkelt E- vitamiini. Osta E vitamiini apteegist vedelal kujul (tilgad) või lasta välja kapslitest, lõigates/torgates selle külje katki.  Vaja läheb 300-600 mg vitamiini päevas.
  3. Sisse võtta iga põhisöögi korral üle 100 mg E-vitamiini, pärast igat põhisööki tarvitada 2 tl kalaõli.
  4. Olenevalt ganglioni koosseisust võib tervenemine saabuda ühe nädala või kuu jooksul. Jälgi ei jää. Kui jääb punetus, siis määrida peale RemedyWay nahasalvi. Kui salvist tekib ärritus, siis võib määrida  peale kummelikreemi.
  5. Kui siiski paranemist ei tule, siis võib hakata ganglionile ööseks peale panema kompressi kärbseseene  tõmmise ja -mahla seguga. Vaata valmistamiseõpetust raamatust “Isetervendamine: kunst ja praktika”.
  6. Kui paranemist ei tule, siis teha sama, mis punktis 5, kuid iga 3-dal päeval enne kompressi panemist panna peale 20 minutiks kompress värskelt riivitud küüslauguga (tekitab poore, millede kaudu kompressi segu läheb paremini ganglioni massini).

Edu tegutsemisel!

Virgo Mihkelsoo

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>