Arvamused “Isetervendaja käsiraamatust”

“Tahaksin tänada Virgot ja Ljudmillat nii põhjaliku raamatu eest nagu seda on “Isetervendaja käsiraamat” . Eriti meeldib mulle, et raamatus on põhjalikult räägitud vitamiinidest ja välja toodud sümptomid, mida põhjustavad teatud ainete puudus või liigsus. Tegelikult on kogu raamat täis tarkust ja raske on ühte tarkust teisele eelistada. 

Endal hakkasid mõne aasta eest tekkima terviseprobleemid, millele lisandusid aina uued sümptomid ja vaevused. Tundus nagu organism üritas mulle millestki märku anda, aga ma ei saanud aru millest. Asi läks üha hullemaks. Pöördusin arstide poole, kes lihtsalt kirjutasid mulle katseeksitus meetodil erinevaid ravimeid. Osad küll leevandasid sümptomeid, aga ei ravinud põhjust. Teised jälle tekitasid vaevuseid juurde.  

Olin juba alla andmas, kuni sattusin lugema “Isetervendaja käsiraamatut” Tänu sellele raamatule muutsin oma elu, mõtlemist ja toitumist. Hakkasin end ise ravima. Tänaseks olen vabanenud mitmetest haigustest/sümptomitest ilma ravimeid kasutamata. 

Loodan, et tulevikus saan kinkida ka antud raamatu oma õele ja emale. Tegu lihtsalt on raamatuga,  mis igas tervisest hooliva inimese kodus olemas võiks olla. Pille P. Tallinnast  (27)”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Mis oli see, mis oli n-ö just mulle mõeldud “Isetervendaja käsiraamatus”? Lisaks praktilistele nõuannetele lihtsad põhitõed, mis on küll kusagil mälu tagasopis olemas, kuid mida sageli oma tervisele mõeldes ei teadvustada: et igaühe tervis on tema enda vastutada; et tavameditsiin tegeleb haigustega ja üsna sageli lihtsalt ajutiselt leevendab sümptomeid, kuid tervise ja selle hoidmisega tuleb endal tegeleda. Ja põhitõed: jälgi oma mõtteid ja keskendu elu helgemale poolele, joo puhast vett, söö aeglaselt mäludes ja vähemalt 20 minutit, ära söö hilja õhtul enne magamaminekut, jälgi unerežiimi, jälgi, et su organismis ei oleks mõne vitamiini või mineraalaine puudujääki; ning mis aine puudusele võib mõni haigussüptom viidata. Praktilistest näpunäidetest on igapäevaselt kasutusel: tatrapudru valmistamise retsept (muide, toortatar on mu lemmik!), uhmerdatud munakoored ja C-vitamiini tõmmis. Parimate soovidega, Juta Tallinnast”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere! See raamat peaks igal perel kodus olema. Raamatus on unikaalne tabel, mis annab teavet selle kohta kui palju on meil vitamiine ja mineraale päevas tarvis ja millistes juur- ja puuviljades, teraviljades neid leidub ja kui palju nad sisaldavad. On antud haiguste tabel ja toodud ära tekke põhjused ( vitam. ja miner. defitsiit). Happeliste  ja aluseliste toiduainete nimistu, mida mujal raamatutes ei ole ja palju muud, millest me ei tea midagi, on lühidalt ja arusaadavalt kokku võetud. Ennast saab aidata sukeldudes raamatusse, vaja läheb ka analüüsivõimet. Minu tuttavatel on see raamat olemas ja ka kõige skeptilisem naaber on hakanud sellesse piiblisse vaatama. See läheb aeglaselt, sest tabletiusk on nii sisse juurdunud. Nii mõnelgi inimesel on nö “valge kittel” see jumal, kes ütleb, et nüüd tee nii ja nüüd teisiti, ta ise ei mõtle oma peaga vaid järgib pimesi mis öeldakse. Kui See “valge kittel” ütleb, et me sööme maitse pärast, sest kõht on tühi, mitte selleks, et saada vajaminevaid aineid, siis seda inimest enam miski ei päästa see on katse-eksemplar kui kaua vastu peab? On ka selline kontingent, kes lihtsalt ei loe raamatuid, pole harjumust rohkemaks, kui kuulutusteks ajalehes. See, et teil on loengusari ette võetud on muidugi suur pluss kogu teavituskampaania kohalt. Edu teile!  Tiiu Hakman Tallinnast”.

EST_curvkaaned 405x245

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere! Ostsin omale teie vaimustava raamatu kohe, kui see ilmus. Meeldib väga! Tarvitan toortatra peentangu ja jahusid. Kõige vapustavam selles raamatus oli teadasaamine, et kolesterooli alandavad ravimid võivad soodustada Alzheimerit ja Parkinsoni. Jätsin päevapealt ära, ja hilisemad vereproovid pole midagi hullu näidanud! Ilusat kevade jätku ja päikselist-vihmast suve! Tiina I.”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tänud nii suure ja vajaliku “Isetervendaja käsiraamatu” eest. Valve Tallinnast”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Kel veel pole “Isetervendaja käsiraamatut”, siis soovitan minagi – tõesti hea! Livia”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Aitäh ainulaadse, sisuka “Isetervendaja käsiraamatu” eest, juba uurin ja püüan vajalikku ka kasutusele võtta… Milja”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Minu tänud ja lugupidamine ” Isetervendaja käsiraamatu” autoritele, see raamat on imeline, nende kaante vahel on kogu info mida me vajame, et olla terved ja rõõmsad. Ja soovin ka tänada Teie e-poe rahvast, kus sain osaliseks väga sõbralikule teendindusele. Eestis viibides külastasin Tartu mnt. asuvat Teie müügiletti ja lisaks Isetervendaja Käsiraamatule sain veel vahva retseptiraamatu tatratoitudest ja Virgo Mihkelsoo ja Nelly Vahtramaa koostatud raamat-brosüüri tatrast. Ostukorvi lisasin veel RemedyWay valmistatud Imeliselt taastava nahasalvi ja kõrvitsaõli. Minu järgmine ost on kindlasti tatar ja mesi, seekord lihtsalt ilma autota ja käe otsas ei jõudnud tassida. Suured-suured tänud Teile! Parimate soovidega, Krista Helsingist.”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

„Isetervendaja käsiraamat“ jõudis minu kätte aasta tagasi, kui arstid olid diagnoosinud mul metastaasidega vähi ja lisaks keemiaravile otsisin alternatiivravi võimalusi. Minu arvates on selles raamatus konkreetsed juhised, kuidas õigesti toituda ning milliseid vitamiine, mineraalaineid, õlisid, loodus-ja mesilastooteid kasutada. Olulised olid juhised pH normaliseerimise, põletikuliste protsesside pidurdamise ja füüsiliste harjutuste kohta ning kuidas aidata toime tulla kõige sellega, mis toimub meie kahe kõrva vahel, kui oleme haiguse tõttu sügavas masenduses. Nende asjade kohta sain palju lisaandmeid RemedyWay artiklist „Vähktõbi“. Pean tunnistama, et esialgu oli sellest raamatust arusaamine sel minu jaoks raskel perioodil päris vaevaline. See raamat vajab mitmekordset lugemist ja endale oluliste märkmete tegemist. Sisuliselt tegelesin selle raamatu põhjal pea kogu päeva oma toitude ja ravisegude valmistamise, füüsilise vormi taastamise, hingamisharjutuste, veeprotseduuridega jne. Pidasin lausa päevikut, sest kõike uut oli nii palju. Olin varem tatratoodete suhtes olnud ükskõikne ja ega algul pudrud, tatraleib ja kissell just maitsvad ei tundunud. Soovitan aga kõigile julgelt neid retsepte ise katsetada, lisada oma maitse järgi komponente ja praegu võin öelda, et hommikune tatrapuder on minu jaoks asendamatu. Kui tatraleib läheb paari päevaga kõvaks, siis röstin seda, panen peale ghi’d (selitatud või) ja küüslauku ning tulemus on täitsa gurmee. Praegu ka meelsasti pean kinni artikli „Vähivastased tatradieedid“ soovitustest.

Seedimise korrashoidmiseks on asendamatu mesi kärjekaanetisega ja värske linaseemnejahu lisamine toidule. Olen unustanud suhkru, sest kõik meetooted, mis tellin RemedyWayst, asendavad seda väga hästi. Eriline lemmik on meesegu pähklite ja mustikatega,väsimuse puhul toorleib meega ajule, külmetuse puhul on meesegu kiirabi esimene ravim. Tatratangu ja -jahu julgen soovitada Viira talu omi, sest olen ka teisi proovinud, kuid Viira toodete maitsepuhtus on tuntav ja teadmine, et need kasvavad tõesti puhtas looduses on minu jaoks oluline.

Metastaasid kadusid ja uusi ei teki, vähijäägid tõmbusid kokku ja kapseldusid. Võtan edasi vahetevahel keemiaravi tablette ennetamiseks, kuid minul sellest õige organismi eest hoolitsemise tõttu mingeid märgatavaid kõrvalmõjusid ei teki. Olen lisaks tellinud ja lasknud teha vähiga võitlemiseks eriti vajalikke vitamiinide, mikroelementide ja aminohapete („Isetervendaja käsiraamatu“ järgi) hulkade määramist veres ning kõik olid normis. Samuti on praegu korras vähimarkerid. Kavatsen ka edaspidi tellida nende ainete ja markerite analüüse, vähemalt algul iga 3 kuu tagant (edaspidi 1-2 korda aastas) kontrolli ja kindlustunde saamiseks ning et õigel ajal avastada tekkivaid puudujääke või vähiprotsessi aktiveerumist.

Eriline tänu Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoole selle eest, et kui olen oma küsimustega pöördunud nende poole, siis olen alati saanud põhjalikud vastused ja julgustavat toetust. Mind mõistavad kõige paremini kindlasti haiged, kes pärast diagnoosi saamist on tundnud meie tervishoiusüsteemi korraldust, kus inimene saab ravi skeemi järgi, kuid jääb ilma juhatuseta, mida ta ise saaks enda heaks teha. Ilusat suve jätku! Kristi Pärnust”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere Virgo! Hindan kõrgelt sinu raamatuid. Olen neid kinkinud oma sugulastele ja tuttavatele, millest on neil olnud olulist abi. Samuti olen tänulik sulle sinu tatratoodete eest. Sinu raamatuid \”Toome oma tervise tagasi\” ja \”Isetervendaja käsiraamat\” hinnatakse minu tutvusringkonnas kõrgelt. Jõudu edaspidiseks oma kogemuste jagamisel. Suur tänu, jõudu ja kordaminekuid edaspidiseks. Lembit Valgamaalt”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere!

Olen aasta jälginud RemedyWay postitusi ja lugenud neid väga huviga. Olen väga tänulik, et selline leht ja info on kättesaadav. Kuus aastat tagasi diagnoositi mul kaugele arenenud rinnavähk ja kõik vähiga seotud teemad on mulle väga olulised. Artiklitest olen saanud palju häid nõuandeid, mida järgin. Korduvalt loen üle artiklit “Vähktõbi”. Pool aastat tagasi tõin koju esimesed toortatra tooted. Alustan igal hommikul tumeda toortatra jahu ja Tiiibeti piimaseene keefiri ning marja seguga. Peale seda paranes mu seedimine, pidev kõhukinnisus ei kimbuta enam. Liha  ja magus ei kuulu minu menüüsse. Ja nimekiri muutustest, mida olen oma elus teinud on pikk. Lisaks palju teisi alternatiivseid ravimeid. Kevadel loobusin pakutud keemiaravist, kuid nüüd tuleb ilmselt see jällegi vastu võtta, sest  haigus ilmutab end taas tugevamini – hetkel on mul metastaasid luudes ja maksas. Seljavalud on väga piinavad. Kasutan taastavat nahasalvi, mis on mõjunud väga hästi. Mõningad valulikud kolded on ära kadunud. Ootan pikisilmi punase kärbseseene kasvamist, kuigi minust sel aastal enam seenekorjajat ei ole. Nädal tagasi ostsin” Isetervendaja käsiraamatu” ning siit jätkub lugemist ja avastamist kogu perele. Väga super raamat!
Kindlasti on veel asju, mida peaksin tegema…aga nii raske on otsustada, mis mind just aitaks.
Tänud ja jõudu Teile, ootan käsiraamatu II osa ilmumist. Katri”

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

„Isetervendaja käsiraamat on mõeldud neile, kes tahavad ise oma tervise taastada. Raamat on praktiline abimees ja asjatundlik nõuandja isetervendamisel looduslike vahenditega. Meeldib, et saan tutvuda ainetega, mis on vajalikud organismi normaalseks funktsioneerimiseks, so teema, mida eriti kusagil ei räägita lahti mulle sobival viisil. Lugupidamisega Kaja Tallinnast“

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Tere! Ma tunnen selle raamatuga sidet, kuna seal on ühendatud haiguste põhjused ja see kuidas neist vabaneda või haigust leevendada. Arvan, et inimestele ei ole see veel omane, et haiguse põhjused on tegelikult meie enda sees peidus. Paelubki vaimse ja maise ühtsus. Head! Rele”.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Isetervendaja käsiraamat. Mitu ühel pildil

“Ma lausa elan selle raamatu soovituste kohaselt, ta on mulle abiks igapäevaselt. On ju väga-väga palju terviseabi raamatuid, kuid kuidas leida see õige? Mind mõjutas kõige rohkem see, kuidas Virgo Mihkelsoo loobus seoses abikaasa raske haigusega oma edukast karjäärist ja asus uurima selle haiguse tekke põhjusi ning ravivõimalusi, kuni raviski abikaasa terveks. Tundsin selles episoodis enda ära – võtta vastutus täiesti endale, mitte jätta arstidele, õdedele, sõbrannadele, mehele jm – ja lugedes avastasin iga päev asju, millest olin kuulnud, aga ei olnud kunagi sellisesse tervikusse osanud sulandada, nagu see nüüd paistis. Kohe hakkasid kasutusele võetud meetodid mõjuma, See tugevdas usku, et soovitused on õiged. Vaatan õhtuti sümptomite tabel 2, et mõista põhjust, miks üks või teine häda jälle platsis on, võimlen ja teen rohelisi smuutisid igal hommikul, olen oma toidulauda sada protsenti muutnud, end regulaarselt puhastanud, tarbin allikavett, liigun, sõidan rattaga, teen spetsiaalseid harjutusi, magan tatrast kaelapadjal.. Kõik see on ju lihtne, kuid kui hästi need asjad toimivad kompleksis ja siis, kui neile pühenduda! Mis näitab seda, kui palju või vähe sa ennast armastad – su keha vajab su armastust nagu mina vajan nüüd allikavett. Aitäh, aitäh, aitäh, hr ja pr Mihkelsoo, kõigi võtete tervikuks sidumise eest, põhjalikkuse ja väga keeruliste protsesside arusaadavaks tegemise eest, usalduse eest! Aga nüüd oleks mul vaja üht venekeelset raamatut oma tädile, kes on raskelt haige ja elab kaugel – see raamat annaks tallegi jõudu uskuda oma tervenemisse. Ja ma ise ei oska nii hästi vene keelt. “(Urve Hermann Facebooki vahendusel (01.06.2015)

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Seda raamatut ei saa kunagi olla liiga palju ja suureks abimeheks on ta igati. Tänud teile selle võimaluse ja mudugi teie loengute ja kõige muu suurepärase ja informeeriva eest! Merle Martinson” (FB lehelt 28.05.2015)

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Olen raamatu järgi endale vajalikke mineraalaineid ja vitamiine valinud. See on tõeline käsiraamat, kui midagi häda teeb – vaatad ja uurid, mis võiks aidata. Püüan tasapisi sealseid õpetusi ja nõuandeid enda ellu rakendada. Anne-Lii Sakk” (FB lehelt 12.06.2015)

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Minul on see ,,piibel,, koos varem ilmunud  ,,Toome oma tervise tagasi”- raamatuga, igapäevaselt kasutusel. Ma olen väga tänulik Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoole nende tänuväärse suure töö eest, mis nad on teinud ja teevad inimeste heaks. Seda raamatut on väga lihtne oma tervise parandamiseks kasutada. Kõik on lahti seletatud selgelt ja täpselt nii, et iga inimene saab aru. Eriti hea on kasutada neid tabeleid, kus välja toodud sümptomid ja vastavalt ainete puudus ja mis toiduained missuguseid vitamiine  mineraale ja aminohappeid sisaldavad ja ainete (vitamiinide) funktsioon meie kehas. Olen tänu ,,Isetervendaja käsiraamatule,, +paljudele muudele ekstreemsustele ja paljudele teistele nõuandjatele,  vabanenud suurest-suurest munasarjatsüstist (17×16 cm), mida arstid muidugi enam tsüstiks ei nimetanud. Seda kõike oma jõududega.Arstid ütlesid, et keegi pole sellisest probleemist kunagi ilma operatsioonita pääsenud…Ainult 1 nüanns ja palve on, et kui ilmuvad ,,piibli,, järgmised osad, et võimalusel sellised tabelid võiksid olla pisut suuremas kirjas. Eriti ootan ilmuvat “Vähiravi osa”, mille käsikirja olen ammu ja juba studeerinud ja kasutanud. Veelkord tänud neile imelistele inimestele tehtud ,,elutöö,, eest! Mina ja mu pere on sellest väga palju abi saanud. Soovitan kõigile, kel vähegi miskit viga, seda raamatut kasutada. Tiina Merbach” (FB lehelt 30.05.2015)

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Huvitavad andmed organismi käitumise kohta, kui on puudu mingi keemiline element. Autorite poolt on antud arusaadav tabel, kus on soovitavad päevanormid, raviannused ja mõned peamised vitamiinide ja vitamiinilaadsete ainete allikate tarbimise kohta. Päris huvitav oli lugeda milleni viib veepuudus organismis. Raamat nagu piibel- olgu igas peres. Ljubov Raudna” (FB lehelt 15.06.2015).

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Väga asjalik ja põhjalik raamat… erilise huviga uurisin organismi puhastamist parasiitidest; päris kohutav teada saada, mida kõike me (peale kõigile tuntud sooleparasiitide) elu jooksul endasse kogume… frown emoticon Jõudu ja edu teile kõigis ettevõtmistes ja tänud! Riina Kivaste” (FB lehelt 01.06.2015)

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

“Raamat on minu arvates väga informatiivne. Ei ole pidanud ühtegi enda haigust veel ravima, aga ostsin selle, et end kurssi viia, kuidas on võimalik haigusi ära hoida, enda tervist tugevdada ja vajadusel lähedastele nõu anda. Suur aitäh Teile, et olete nii palju vajalikku infot kokku ühte raamatusse pannud! Tervitades, Kairi” (e-kiri 06.07.2015)

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Nelly Vahtramaa

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *