Arvamused Viira talu-RemedyWay universaalsest salvist “Help from nature”

On tõesti hea salv! Aitäh salvi meistritele! Minu 1 aastane tütrepoeg, istudes minu süles, tõmbas endale peale tassi tulise kohviga, poisi ema viis oma karjuvad lapse külma vee alla, mina võtsin salvi kapist, kuivatasime õrnalt ja määrisin kergelt rohke salviga kogu punetava pinna. 6 tunni pärast oli nahk jälle ilus ja poiss rõõmus! Aitab ka igemepõletiku puhul! Väärt salv!
Kristiina Tallinnast

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Tänud! Tahan kiita veel teie salvi, mis tõepoolest ravis terveks mu ROSACEA (punane lööve näos), mis tekib ei tea millest umbes 10% inimestest. Meditsiin ütleb, et see on ravimatu ja kirjutab antibiootikume sise- ja välispidiselt. Mina ei läinud õnge, vaid kasutasin teie salvi 2 korda päevas 6 nädalat. Tänud!
Ella Kuusalust

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

RemedyWay salvi „Help from natuure-1“  kasutamisel või öelda, et see:

  • Leevendab põletikke
  • Tervendab nahka
  • Aitab liigese- ja seljavalude vastu
  • Pehmendab, kaitseb ja rahustab nahka
  • Lokaalse valuvaigistava toimega

Tänudega, Robert Tallinnast

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Suurimad kiitused Teie salvile! Sain oma hemorroididest jagu umbes 3 kuuga. Määrisin igal õhtul hemorroidide komudele (pese enne puhtaks) seda salvi. Valud andsid koheselt järgi ja komud kahanesid aegamisi. Nüüd olen probleemist prii!
Siiri, Pärnust

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

RemedyWay Facebooki lehe kommentaaridest 2017/2018a: 

Kristiina Jürisoo Supersalv, kannatasin mitu päeva hambapõletikuga, nägu 3x suurem kui tavaliselt ja piisas vaid põsele määrimisest ja 5 minuti jooksul hambavalu kadunud ja paistetus alaneb. Unustasin täiesti ära, et mul oli see salv ostetud. Eelnevad 2 päeva võtsin antibiootikume ja iga 4h pärast ibumetini. Soovitan siiralt!

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Sirje Pärt
 Soovitan kindlasti. Meie peres on see salv olnud aastaid kasutusel nii noortel kui vanadel. Kui kusagil midagi tunda annab nii kohe salv peale ja leevendus olemas. Super!
♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Nelly Vahtramaa Peale seda, kui see salv Viira talus esmakordselt valmistati, 6-7 aastat tagasi, olen ma unustanud, mis asi on põskkoopapõletik. Varem oli see mul krooniline ja iga nohuga alati garanteeritud. Ei aidanud mind soojenduskotid ega -lambid ning asi lõppes alati antibiootikumidega.
Nüüd kui vahest harva jään nohusse, siis määrin salvi nina sisse, kolme päevaga on nohu läinud ja ei mingit põletikku :)!
♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Inga Reintalu Olen selle salviga väga rahul. Sain abi mitmete hädade puhul. Näiteks suve hakul tekkis probleem vasaku käe pöidlaga. Pöialt ei saanud enam kõverdada. Ortopeedi sõnul oli tegemist pöidla kõõlusega. Hakkasin salviga määrima ja tänaseks on pöial korras. Samuti määrin valutavaid põlveliigeseid. Igati aitab. Aitäh!
♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Robert Nool Olen hetkel troopikas reisil ning võtsin salvi igaks juhuks tulles kaasa. Hea meel, et seda tegin, sest läks tarvis.
Suvel kasutasin esmakordselt, kui kaelas tugev närvivalu oli ning salv mul sellest kiiresti vabaneda aitas. Nüüd reisil sain kõrvapõletiku, kui soolane ookeanivesi kõrva läks. Mul on seda paaril korral selle ühe kõrvaga ka varem olnud ning üsna ropult. Valu ja põletik tugevalt lõualuu sees, nii et suudki avada ei saa. Ka sel korral hakkas väga kiiresti ses suunas liikuma ja oli juba lõuas sees, aga määrisin paaril korral päevas paksult RW nahasalviga kõrva ja kõrvaümbrust ning tulemused tulid ca 3 päevaga, mis on varasemaga võrreldes kosmiline kiirus. Ma olen alati antibiootikume ja isegi valuvaigisteid vältinud ning võidelnud valuga puhta mehise kannatusega.
Aitäh selle toote eest. Tõeliselt vinge! Väga, väga kiire leevendus.

♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Kai Rimmel Pidevalt tegi muret naha pragunemine sõrmeküünte juurest, kasutades seda salvi, pole enam probleemi. Õhtuks valutab sõrme liiges nn. arvuti hiire sõrm, salvi peale pannes valu kaob. Saan ainult kiita.
♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Marian Saar Parim toode mu koduapteegis. Iga sinikas, sääse- ja mesilasehammustus paraneb selle abil imeväel. Aitäh, et selle välja mõtlesite!
♦   ♦   ♦   ♦   ♦

Riina Rõõmus. Väärt salv, kasutanud juba aastaid.
♦   ♦   ♦   ♦   ♦
RemedyWay_salv_Help_from-Nature2

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *