Autorite avalik kiri 2. ja 3. “Isetervendaja käsiraamatu” ilmumisest

Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo avalik kiri

Tere!

Anname teada ja palume vabandust, et „Isetervendaja käsiraamat“  2. köite ilmumine nihkub 2015 aastasse.

Käsikiri vajab veel täiendamist, korrigeerimist ja uuendamist:

  1. Autorid-koostajad ootavad tagasisidet oma tervist parandanud või haigustest lahti saanud inimestelt, kuidas 1. käsiraamat ja kodulehel publitseeritud väljavõtted 2. köitest on aidanud, millised oleksid märkused, soovid, ettepanekud.
    Senini on aadressile info@remedyway.ee laekunud väga palju kirju üldiste tänuavaldustega ja vaid üksikud konkretseete kirjeldustega, ehki on teada, et abi saanud inimesi on väga palju.
  2. Teadlased (farmakoloogid, molekulaarbioloogid, onkoloogid jne) on viimasel 1-3 aastal saanud häid tulemusi, millistest võib juba praegu saada kasu isetervenemisel. Epigeneetiliselt (eluviisiga, toitumisega, tegutsemisega) on võimalik abistada organismi raskete haiguste ravimisel. Inimene võiks juba praegu hakata realiseerima saadud teadmisi tervenemise eesmärgil oma tegutsemisega ja naturaalsete produktidega. On väljaselgitatud uued ja toredat omadused RemedyWay toodetes (näiteks toortatar, naturaalne mesi). Peame ära märkima, et juba paljud kõrgetasemelised uuringud näitavad, et naturaalne mesi võib mitmel viisil otseselt hävitada isegi vähirakke, jättes võrreldes keemiaravi preparaatidega puutumatuks terved.

Ootame vastukaja ja tegutseme ikka edasi!

Ljudmilla ja Virgo Viira talust ja OÜ RemedyWay
9.09.2014

 

Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *