Kuidas Ragnar kasutab toortatratooteid kiire, mobiilse ja tervisliku söögina

“Tervist!
Kirjutan Teile, kuidas mina tarvitan RemedyWay toortatratooteid.

Kindlasti on mu lemmik tatrajahust kissell. Eelistan kisselli valmistada tumedast jahust, tuleb minu arust maitsvam, tummisem. Valmistan seda kohe umbes 4-5 liitrit valmis ja panen õhukindla kaanega plastkausiga külmikusse. Sealt siis kallan shakerisse igapäev ja võtan tööle kaasa.
Lisan veel shakerisse rosinaid, kanepiseemneid ja toortatratangu. Vahel ka külmutatud marju.

Tumejahu

RemedyWay tatart ja meesegusid tarbin juba pea aasta, need on saanud minu lahutamatuks menüü osaks.
Hommikusöögiks on mul kujunenud üsna kiiresti valmistatav peentatrapudru (või -jook, kuidas seda nimetadagi…): panen suurde tassi pool klaasi eelnevalt leotatud peentatra tangu, kallan peale kuuma vee lisan natuke võid ja meresoola ning oma lemmik meesegu mustikatega. Lasen natuke seista ja valmis ta ongi.

Kuna sõidame hommikul tihti kaugemale tööle, siis võtan oma tatra pudrujoogi termokruusiga autosse kaasa ja joon ära sõidu ajal nö hommikukohvi asemel.

Aga muidu valmistan hommikuti putru tatrast, smuutidesse lisan alati toortatart ja tihti söön seda lusikaga toorelt niisama. Tarbin ka palju vett.
Tunnen et energiat on rohkem ja kehakaal on hakanud vähenema.

Nii et soovitan kõigile RemedyWay tooteid.

Tervitades Ragnar, Soomest”

Kirjutage oma lugudest ja nõuannetest, kuidas teie kasutate toortatart, meesegusid ning isetervenemist oma elus. Ootame teie lugusi meie e-mailile: info@remedyway.ee

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *