Tagasiside Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo käsiraamatutele

Arvamused on postitatud RemedyWay Facebooki lehe kommentaaridesse 31.01.-10.02.2019 Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo käsiraamatute kohta (“Iseterevendaja käsiraamat”, “Isetervendamine: kunst ja praktika” ja “Step-by-step Self-healing guide”).

Tiiu Hakman Kõik käsiraamatud olemas. Meie peres eesnäärme probleem tänu sellele kontrolli all, näärmete kärbumine kontrolli all. Näiteks, juuste suurem väljalangemine, raamatus on olemas info, millised vitamiinid ja mineraalid on defitsiidis ja millistes toiduainetes nad on esindatud. Ükskõik millise häire puhul on võimalik ennast aidata. Kõige lõbusam asja juures on see, et see on toit millest saab abi. Lihtne kasutada. Aegumatu tänu raamatu autoritele.

Indres Viirsaar Minul on kõik raamatud olemas ja teisiti ei saagi. Kõiki, keda huvitab tervislik eluviis, siis neist raamatutest leiab kõik vajaliku. Tõesti väga põhjalik ülevaade, kuidas ravida haigusi ja milliseid marju ja aiasaadusi tasub erinevate haiguste puhul süüa. Olen RemedyWay toodete tarbija juba aastaid ja ei ole pidanud kunagi pettuma! Aitäh selle suure ja isetu töö eest, mida olete teinud!

Ave Koort-Aavik Suured tänud perekond Mihkelsoole ja ka minust on saanud pidev toortatra kasutaja ning maovaevused kaovad koos selle suurepärase teraviljaga. Isetervendaja käsiraamatus on tohutul hulgal kasulikke ja tähelepanuväärivaid nōuandeid, mis aitavad igaühel elukorraldusse parandusi teha! Tugevat tervist kōigile !

Agnes Leemet Olemas kaks kolmest.Isetervendajast olen mitu-mitu korda abi saanud. Asendamatu raamat. Ilma selleta ei oskagi elada. Suur kummardus autoritele.

Helve Markvart Mõlemad olemas. Pidevalt uurin ja jälle, jälle leian uut ja huvitavat. Eile alles sünteetiliste vitamiinide ohtlikkusest 1.raamatus. Väga palju eluliselt vajalikku nii sinises kui punases piiblis. Neid raamatuid on kohustus omada kõigil. Tänud kirjameistritele!

Liina Mikk Täitsa olemas mõlemad raamatud. Meeldib väga lisatud fotod, mis teevad lihtsamaks, mulle :), info kätte saamise :).

Lea Visnap Olemas, kiidan, loen ise ja laenutan ka sõpradele,.

Aive Kullasepp Peale seda, kui ostsin esimese osa “Isetervendamise käsiraamatu”, olen pidev toortatra tarvitaja. Üldiselt teisi putrusid nagu ei söögi. Kuna teised tangained tekitasid vaevusi, olen enda jaoks avastanud supertoiduaine. Nendes raamatutes on väga palju häid nõuandeid – nii et ei kahetse, et olen need muretsenud.

Kaarin Erman Olen lugenud ja jätkan selle raamatu läbitöötamist. Selle raamatu kaudu olen saanud sisendada inimestesse usku paranemisse. Käisin ka V.Mihkelsoo loenguid Tallinnas kuulamas. Need, kellele olen isetervenemisest rääkinud, on soovinud seda raamatut näha, sest tundub uskumatuna, et igast haigusest on võimalik terveks saada. Üks asi on, et sellest lihtsalt ei teata ja teiseks ei usuta. Need teadmised võiksid sattuda ka selle lihashaige naise kätte kes eutanaasiat soovib.

Tiia-Mare Hunt Väga, väga head raamatud! Kõigil, kel pole – katsuge muretseda!
Siis naeratab tervis teile vastu, kui hakkate neid raamatuid kasutama kui tervise piibleid!
Raamatu autorid on super alternatiivmeditsiini asjatundjad ja meie tervise tugevdajad!♥️♥️♥️
Toortatra ja idude juurde jõudsin just tänu perekond Mihkelsoole!
AitähAitähAitäh!

Tiina Ilves Mõlemad eestikeelsed olemas ja lõpmata tänulik! Lõpetasin tänu esimesele raamatule päevapealt statiinide kasutamise ja siiamaani kõik korras!

Maie Paas Kõik raamatud on olemas ja ka kasutusel. Viimast korda EMO-st koju jõudes uurisin põhjalikult, mida mina ise saaksin enda heaks raamatu abil teha.

Kadri Valsberg Mul on Isetervendamise raamat olemas ja väga meeldib.

Loe ka varasemat inimeste vastukaja SIIN.

RemedyWay_isetervendaja_kasiraamat

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *