Tatraõiemeesegu „Võidukas sportimine/mängimine“ (Meesegu „Sport“)

“Sport” on RemedyWay unikaalne meesegu, mille on välja töötanud Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo (“Isetervendaja käsiraamatu” autorid).
Meesegu suurendab energiavarusid organismis, tema vastupidavust, sportimise või sportlike mängude meeldivust ja edukust. Varustab selleks organismi vajalike ainetega (mikroelemendid, aminohapped, hormoonid, vitamiinid ja teised naturaalsed bioaktiivsed ained). Normaliseerib ja aktiveerib sportimise ja sportlike mängudes osalemisel vajalike funktsioonide (hea nägemine, kuulmine, mõtlemine, õigete otsuste tegemine, tähelepanu, kiire reageering ja liikuvus, osav ümberorienteerumine jne) töötamist või vajaliku funktsiooni maksimaalset võimendumist/kiirendamist. Aktiveerib motoorset tegevust, suurendab ja kiirendab vereringlust. Tugevdab isemõtlemist, kõrvaldab üleliigsed närvipinged, aitab säilitada hea meeleolu ja kiiremini vabaneda tekkivatest stressidest .

Samaaegselt toimib valuvaigistavalt ja põletikuvastaselt; normaliseerib ainevahetust, verekoosseisu, mao-soolestiku tegevust; tugevdab kapillaare; aitab sportimisel või sportliku mängu käigus kulunud organismi osade esmajärjekordset ja kiiret taastumist.

Meesegu on 100% naturaalne, ei ole doping-, jõu- või energiapreparaat. See tähendab ei sunni organismi töötama tervisele ohtliku ülekoormusega.

 Koostis: tatraõiemesi 51%, kuivatatud ja pulbristatud mustikad 14%,  taimsed õlid ja kalamaksa õli kokku  12%, õiletolm ja suir kokku 10%, mesilasema ja töömesilaste toitepiim 3%, ravimtaimed (võilill, toortatar, rosmariin, lehis jt (kokku 8 nimetust)) 10%.  

Säilitamise aeg 2 aastat peale valmistamist. Netokogus 500 g. Kaitsta otseste päikesekiirte ja soojakiirguse eest.
Hoida  pimedas ja jahedas kohas, kus pole tugevasti lõhnavaid aineid. Müügil www.remedyway.ee e-poes.

     RemedyWay_Meesegu_Sport

Soovitatavad tarvitamise viisid:

 1. Üldjuhul 2 teelusikatäit 20 minutit enne sööki või söögikordade vahel 3 korda päevas.
 2. Võib võtta 2-3 tl 2-4 tundi enne sportimist/võistlusi.
 3. Pikaajalistel võistlustel võtta 2-3 tl iga 2 võistlustunni tagant.
 4. Organismi taastamiseks (eelisjärjekorras käivituvad-aktiveeruvad regenereerimis- ja taastamisprotsessid) võib kas kohe peale võistlusi või taastamise päeva hommikul võtta 1-2 tl segu, lahustada 1 klaasis soojas vees ja ära juua, toimida iga 2-4 tunni tagant. Järgmistel päevadel toimida punkt 1 kohaselt.
 5. Meesegu esmakordsel tarvitamisel tuleb arvestada, et organismile on vaja aega oma tegevuse korraldamiseks nõutavas suunas ja tulemuste demonstreerimiseks– selleks võib minna meesegu tarvitamise algusest arvestades 1-2 nädalat (vere uuenemine, vajalike ainetega küllastumine jne). Kui pärast sportimist tekib hea enesetunne või sportlike mängude käigus tuleb „ootamatu“ võit, rõõmutunne, siis oli meesegu tarvitatud õigesti ja küllaldaselt.

 

Märkused.

 1. Põhiliste komponentide poolt meesegule üleantud mõju lühike tutvustus (võib mitmekordselt tõsta meesegu toimimise efektiivsust)
 • tatraõiemesi korrastab ja intensiivistab südame ja veresoonte tegevust, viib mees lahustunud ained organismis vajalikke kohtadesse
 • õietolm ja suir toovad sisse vitamiine ja bioaktiivseid aineid, normaliseerivad vere koosseisu
 • mesilasemapiim varustab vajalike bioaktiivsete ainetega, milliseid organism vajab efektiivseks tegutsemiseks, taastumiseks
 • võilill teeb korda liigesed, suurendab nende liikuvust, kiiresti regenereerib kulunud närvirakud, puhastab verd
 • lehis avab kinniläinud kapillaarid ja avab uued ajus ning teistes vajalikes kohtades
 • mustikas viib efektiivsemasse tööseisundisse nägemise ja liikumise alates ajust kuni jäsemeteni, normaliseerib seedimise.
 1. Meesegu takistab võimalike kahjustuste tekkimist üleliigse mittekontrollitava aktiivse sportimise tõttu: enneaegset vananemist, siseorganites kivide ja veres trombide teket; silmade, Parkinsoni, Alzheimeri, liigeste haiguste, dementsuse ja vähi teket ja
 2. Arusaadav, et organismist tuleks eelnevalt kõrvaldada võimalikud talitlemistakistused ja pidada kinni tervislikust eluviisist. Näiteks (vt rohkem praktilisi soovitusi raamatust „Isetervendaja käsiraamat“), normaliseerida vee tarbimine, hingamine; kõrvaldada ainete defitsiit; kõrvaldada närviteede pitsumised lihastes (eriti seljas); parasiitide kõrvaldamiseks süüa 2-3 korda nädalas 20-50 g röstitud kõrvitsaseemneid; pärast võistlusi käia dušši all, mille lõpus olla 5-7 sekundid eriti külma vee all ja hõõruda kiiresti nahk kuivaks; juua mitu klaasi sooja vett või tervendavat jooki ingveriga. Magada pimedas toas pideva värskeõhu juurdevooluga. Iga jalutuskäigu ajal jälgida normaalset hingamist (kiiresti hingata sisse ja 3 korda aeglasemalt välja. Jõu ja energia saamiseks rohkem tarvitada mahe toortatart, idandatud toortatart, täistera toortatrajahu, mahe kaera, tatraõiemett, mahe mune, mahe kohupiima, kala jne.

 

Toode on müügil www.remedyway.ee e-poes.

Virgo Mihkelsoo

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *