Virgo Mihkelsoo 80. juubel

Virgo Mihkelsool on täna, 13.02.2021, 80. juubel! Palju õnne, jätkuvalt head tervist ja jõudu tervisealaste artiklite ja raamatute kirjutamisel.

V. Mihkelsoo on tunnustatud teadlane, lasertehnika arendaja ja -looja, mitmete tervisealaste raamatute kaasautor, RemedyWay kaasasutaja ja -osanik, tuntud lektor, loodusravi asjatundja ja nõustaja, tervislike toodete retseptide kaasautor.

V. Mihkelsoo (koos abikaasa Ljudmillaga) tõi esimesena Eestis kasutusele sõna „isetervendamine“ käsiraamatu „Isetervendaja käsiraamat“ ilmumisega 2013. a. (ilmunud eesti, vene ja inglise keeles).

Nagu on tõestanud paljud teadusuuringud, siis igas inimeses on olemas „valges kitlis doktor“, kes teda oma jõududega tervendab, aga vajab vahest ka inimese omapoolset panust, kaasabi. Sellest kaasabist nii ametlikule, kui ka isetervendamismeditsiinile on Virgo Mihkelsoo palju teavitustööd teinud.

RemedyWay meeskonna arvates on parim elulugu, mis V. Mihkelsoost kunagi kirjutatud, on Pamela Marani raamatus „Eesti vanaisade lood ja salatarkused“ (ilmus novembris 2020.a.). Selles on kajastatud 66 Eesti vanaisa lood, sh üks pikemaid on Virgo Mihkelsoost, kus on ka tema  väga kasulikud tervisealased nõuanded. Kogu raamatus kajastatud lugu saab lugeda ka meie blogis SIIN.

Palju õnne juubeli puhul ja oleme uhked, et selline inimene, on RemedyWays jätkuvalt kaasav!

Foto: Pamela Maran

Nelly Vahtramaa

Vasta

Your email address will not be published. Required fields are marked *