Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

RemedyWay mahetooted otsivad teed Põhjamaade turule (15.11.2016)

16.-17. novembril osaleb RemedyWay Rootsis Malmö messikeskuses mahetoodete messil - Nordic Organic Food Fair 2016, kus koos Eesti  Põllumajandus-Kaubanduskojaga tutvustavad oma tooteid viis Eesti mahetoodete tootjat.
 
“Kogu maailmas, eriti aga Põhjamaades, on mahe- ja loodustoodete tootmine ja tarbimine järsult ja kiiresti kasvav trend. Eesti puhas looduskeskkond ja mahepõllumajandusliku maa suur osakaal loovad meie toidutootjatele suurepärased eeldused looduslähedaste ja puhaste toodete valmistamiseks ning turustamiseks. Usun, et Malmö messil osalemine pakub meie toidutootjatele hea võimaluse uute kontaktide leidmiseks ning loodus- ja mahetoodete ekspordi suurendamiseks,“ selgitas Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja toiduvaldkonna juht Evi Randpere. 
 
Põllumajandus-Kaubanduskoja poolt korraldatud stendidel tutvustavad oma tooteid Astelfoods Eesti OÜ, Maris Gilden AS, Pajumäe Talu OÜ, RemedyWay OÜ, Sirolin OÜ (stend H30 messil Nordic Organic Food Fair).
 
RemedyWay OÜ läheb Malmösse suure valiku toortatra mahetoodetega. Nii pakutakse erinevaid tatrajahusid ja -tange, aga ka maiasmokkade lemmikuid kosutavaid energiapallikesi ehk chuuusid, tatraküpsiseid meega, mee ja pohladega, mee ja õuntega, tatrahalvaad, nii tavalisi kui ka küüslaugumaitselisi toortatrakrõpse ja näkileibasid seemnetega. Valikut täiendavad raamatud toodete kohta eesti, vene ja soome keeles. 
 

Tagasi
Border