Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

RENE B.RKLANDI seminar .htus..giga 14.02. "Kuidas hiina meditsiini t.ekspidamiste j.rgi toituda tervislikult?". Pilet vaid 12.. (16.01.2017)

14.02.2017 kell 18.15-21.30 toimub RENE BÜRKLANDI loeng Hotell Euroopa konverentsikeskuses (Paadi 5, Tallinn)  "Kuidas hiina meditsiini tõekspidamiste järgi toituda tervislikult?"


Loengu teemad:

- Hiina meditsiini põhimõtete järgi on iga inimene unikaalne ning peaks hea tervise hoidmiseks toituma vastavalt oma kehatüübile ja organismi hetkeseisule. 
- Kuidas teha kindlaks milline on kehatüüp ja sellele sobiv toit? 

- Milliseid toiduaineid sobivad erinevatel aastaaegadel ja erinevate haigusseisundite korral.
 
Rene Bürkland on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna üldarstina, Tallinna Ülikooli psühholoogina ja Beijingi Hiina meditsiini ülikoolis akupunktuuri hiina massaaži ja hiina taimravi eriala.
Ta on neli aastat õppinud Nanjingi ja Bejingi Hiina meditsiini ülikoolis hiina keelt, akupunktuuri, taimravi, gigong'i ja tuina massaaži. Praegu võtab ta Hiina meditsiini keskuses vastu patsiente, õpetab Hiina meditsiini ja gigong'i. Tema esimene raamat "Tervise alkeemia. Hiina meditsiiniline lähenemine tervisele ja haigustele" ilmus 2014. aastal ning võeti lugejate poolt erakordselt hästi vastu.

Hiljuti ilmus Dr Bürklandi teine orginaalraamat "Tark tee terviseni. Hiina toitumisteraapia tervise tugevdamiseks ja haigustest paranemiseks".R. Bürkland: 
Arsti eriala ning akupunktuur hakkas mind huvitama väga varakult - juba 1982. aastal, kui leidsin pisikese taskukalendri Kuldtähe palsami pildi ning kehapunktide joonisega. Joonistasin ümber kogu selle joonise oma müstilisuses ja põnevuses ning sealt kõik algaski.

Elasin Hiinas pikalt, õppides ja töötades seal ning õppides ära hiina keele, aga ikkagi on Eesti minu jaoks ainus koht maailmas, kus elada. 

Jõudsin siia tagasi 2009. aastal ning alustasime  Eestis Hiina meditsiini keskuse arendamisega.”


Seminaril osalemistasu sisaldab:► Rene Bürklandi LOENG - 
"Kuidas hiina meditsiini tõekspidamiste järgi toituda tervislikult?" (18.15-19.45).

► Arutelu, KÜSIMUSTELE vastab ja jagab autogramme Rene Bürkland  (19.45-20.15).

► Tervisliku ja funktsionaalse toidu ÕHTUSÖÖGI-buffee (toidud toortatrast) (20.30-21.30).

► 
SOODUSMÜÜK: tervisealased raamatud, RemedyWay ja hiina tervisetooted,  (17.30-21.30).SISSEPÄÄS ÜRITUSELE TOIMUB:

12,00€ ostes RemedyWay e-poest SIIN (pangalingiga või tellimuse ettemaks). Kättetoimetamise viisiks valige "Ainult tervise seminaril osalemine".
14,00€ kohapeal (ei garanteeri lõunasööki).
 
Lisainfo: Tel: 56 252505 või nelly@remedyway.ee 


OSTA PILET SIIN!
 

Tagasi
Border