Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Unetus ja unehäired - keha biorütmidega tervendamine. Kronobioloogia saladused (08.04.2017)

SILLE POOLA seminar õhtusöögiga 08.04. "Unetus ja unehäired - keha biorütmidega tervendamine. Kronobioloogia saladused.". Pilet vaid 12€.
 
Loenguga esineb populaarse blogi Paikesetoit.ee asutaja ja artiklite autor ning paljude rahvusvaheliste ülikoolide poolt diplomeeritud toitumisnõustaja SILLE POOLA.
 
Loengu teemad:
- Kronobioloogia on noor teadusharu, mille üks suuri valdkondi on UNI. 
- Unetus ja une puudus on tänases maailmas väga levinud. Hetkel leiab teadus, et otseselt unega on seotud 80 erinevat haigust.   
 Uni on vajalik, uni on tasuta arst ja ravitseja, uni annab tervenemiseks tohutuid võimalusi. 
- Kuidas une rütmid toimivad?
- Mida me saaksime oma une heaks teha?
- Kuidas me oma keha loomulikke biorütme tundes saame ennetada ja ravida oma haigusi ning toetada tervenemise protsesse?
- Kõigest sellest ja paljust muust huvitavast räägime praktilisel seminaril.
 
Sille Poola huvi toitumismaailma vastu algas taime- ja toortoitlusega 13 aastat tagasi ja kasvas ajapikku elukestvaks õppeks inimese tervisega seotud teemadel. Sille on kahe blogi Päikesetoit ja Päikesekool asutaja, raamatu „Toortoidu A ja O“ autor.
Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli, õppinud toitumisnõustamist Eestis, saanud instruktori tunnistuse Plant Based Nutrition (taimedel põhinev toitumine) Cornelli Ülikoolis.
2013-2017 on täiendanud ennast  biokeemia ja globaalse tervise alal Harvardi Ülikoolis, John Hopkinsi Ülikoolis, inimkeha mikrobioomi alal Colorado Ülikoolis, vähihaiguse olemuse ja ravi alal Ohio Ülikoolis, toitumisega seotud haiguste molekulaarsete põhjuste alal Potsdami Ülikoolis, makro- ja mikrotoitained, ülesöömine ja alatoitlus, ülekaalu globaalsete põhjuste osas Wageningeni, John Hopkinsi, Readingi, Edinburghi Ülikoolis, inimfüsiloogia alal Duke Ülikoolis, Spordifüsioloogia alal Melbourne Ülikoolis, laste toitumine ja tervis alal Stanfordi Ülikoolis, kronobioloogia –rütmide mõju inimesele Müncheni Ludwig-Maximilian Ülikoolis, käitumusmeditsiini (uni, stress, liikumine) alal  Karolinska Ülikoolis.  
 
 
Seminaril osalemistasu sisaldab:
 
- Sille Poola LOENG - " Unetus ja unehäired - keha biorütmidega tervendamine. 
 Kronobioloogia saladused.“ (15.00-16.30).
- Arutelu, KÜSIMUSTELE vastab Sille Poola  (16.30-17.00).
- Nelly Vahtramaa lühiloeng "Toortatar kui toit ja tervendaja“ (17.15-17.45).
- Tervisliku ja funktsionaalse toidu ÕHTUSÖÖGI-buffee (toidud toortatrast) (18.00-18.45).
- SOODUSMÜÜK: tervisealased raamatud ja RemedyWay tooted (14.30-19.00).
 
SISSEPÄÄS ÜRITUSELE TOIMUB:
* 12,00€ ostes RemedyWay e-poest (pangalingiga või tellimuse ettemaks). Kättetoimetamise viisiks valige "Ainult tervise seminaril osalemine".
* 14,00€ kohapeal (ei garanteeri sööki).
 
Lisainfo: Tel: 56 252505 või nelly@remedyway.ee 

Tagasi
Border