Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Parasiidid, bakterid, seenhaigused ning organismi toetamine loodusravi abiga. (18.04.2017)

Teisipäeval, 18.04.2017 kell 18.15-21.30 toimub Hotell Euroopa konverentsikeskuses (Paadi 5, Tallinn) RemedyWay isetervendamise seminar tervisliku õhtusöögiga "Parasiidid, bakterid, seenhaigused ning organismi toetamine loodusravi abiga".
Loenguga esineb populaarse blogi Toitumistarkus.ee asutaja, artiklite autor ning tuntud terviseterapeut ja toitumisnõustaja LIIS ORAV.


Loengu teemad:

- Parasiidid, bakterid, seened ja viirused elavad meie kõrval ja sees ning mõjutavad inimeste tervist äraarvamatul moel.  Nende invasioon võib vallandada kehas autoimmuunhaiguse, nad võivad halli kardinalina hiilida ka erinevate vähkkasvajate ja krooniliste tõbede vallandumise taga.  

- Samas on hirm bakterite ees on viinud lääneliku elustiiliga inimesed teise äärmusesse  - üledesinfitseerimise  ja antibiootikumide liigtarvitamise tagajärjel on tekkinud ohtlikud ravimresistentsed superbakterid, mille taltsutamisega tavameditsiin hätta jääb. 

- Kuidas leida turvaline kesktee ning toetada oma keha tasakaalu saavutamisel? 


Liis Orav
on lõpetanud toitumisnõustajana Annely Sootsi Tervisekooli ning täiendanud end erialaselt erinevatel kursustel nii kodu- kui välismaiseid loodusravi, ortomolekulaarse ja integratiivse meditsiini  lektoreid kuulates.

Ta peab tervise- ja toitumisloenguid, kirjutab Toitumistarkuse blogi ning teeb tervisealast kaastööd mitmetele internetiportaalidele ja naisteajakirjadele. Oma soovitustes lähtub Liis terviktoidust, loodusravist, biokeemilistest seaduspäradest ja headest mõtetest.

Liis Orav usub tingimusteta keha iseparanemise võimesse. Loodusliku toidu, hea energia ja õige suhtumisega saab kergendada ja leevendada pea kõiki tervisemuresid.
 
Seminaril osalemistasu sisaldab:

► Liis Orava LOENG - 
" Parasiidid, bakterid, seenhaigused ning organismi toetamine loodusravi abiga“ (18:15-19.45).

► Arutelu, KÜSIMUSTELE vastab Liis Orav  (19.45- 20.15).

► Tervisliku ja funktsionaalse toidu ÕHTUSÖÖGI-buffee (toidud toortatrast) (20.30-21.30).

► 
SOODUSMÜÜK: RemedyWay tervisealased raamatud ja tervislikud tooted (17.30-21.30).SISSEPÄÄS ÜRITUSELE TOIMUB:

12,00€ ostes RemedyWay e-poest (pangalingiga või tellimuse ettemaks). Kättetoimetamise viisiks valige "Ainult tervise seminaril osalemine".
14,00€ kohapeal (ei garanteeri sööki).
 
Lisainfo: Tel: 56 252505 või nelly@remedyway.ee 


Osta pilet meie e-poest SIIN!PARKIMINE: hotelli kõrval asuvasse EuroPark parklasse (Ahtri 3, EP42).

Tagasi
Border