Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

RemedyWay osaleb Tallinna Toidumessil (23.10.2017)

RemedyWay osaleb Tallinna Toidumessil neljandat korda!

Ootame kõiki kliente 25.-27.10. kell 10.00-17.00 stendil C302 (Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja ühisalal).Esilteme Toidumessil oma uuemaid ja endiselt väga tervislikke tooteid: Mahe Kanepikrõps. Vaata rohkem infot SIIN.Mahe Toortatrakliid. Vaata rohkem infot SIIN.Meesegude Kinkekarp 3x80g. Vaata rohkem SIIN.Universaalne nahasalv "Help from nature". Salv on sortimendis olnud juba kuus aastat, aga kuna seda toodeti Viira talus väga väikestes kogustes, siis oli see pidevas defitsiidis. Nüüd siis on salv meie tehase tootmises Täkumetsa külas ja loodame, et ka apteegid võtavad selle müügile.

RemedyWay UNIVERSAALNE SALV, milles on ligi 40 looduslikku komponenti on nüüd müügil lisaks paljudele looduspoodidele ka 7.-s Selveris!

Kas Sul on selja, liigeste, peavalud? On Sul nohu või köha? On sul mingi nahahaigus, mis pole aastaid pareneda tahtnud või oled just äsja saanud põletuse, sinika või putukahammustuse?

Higistad liialt või häirivad veenilaiendid...?Meie salvist on tänaseks saanud abi ligi 6 tuhat inimest!
 

Salv on MÜÜGIL: Selverite terviseletis (Järve, Pirita, Tondi, Peetri, Veeriku, Viimsi, Balti Jaama Turu), Riiamarii pood Pärnus, Promenaadi Talupood Jõhvis, Haapsalu Kaubamaja Konsum, Võrumaa Toidukeskus, Loitsukeller Tallinnas, Looduse Abi Tartu mnt 30 ja Mustika Keskuses, Looduspere (Kvartali ja Lõunakeskuses Tartus, Viru Keskuses Tallinnas), Maajõud kauplus Tallinna Nõmme turul, Saarte Sahver Kuressaares, Loodustoode OÜ.

Mõne kliendi vastukaja, mida võid lugeda meie eelmiste FB postituste kommentaaridest:

Marian Saar: "Parim toode mu koduapteegis. Iga sinikas, sääse- ja mesilasehammustus paraneb selle abil imeväel. Aitäh, et selle välja mõtlesite!"

Riina Rõõmus: "Väärt salv, kasutanud juba aastaid."

Kai Rimmel: "Saan ainult kiita."

Loe salvist rohkem tagasisidet: http://www.remedyway.ee/blog/category/tagasiside/ ja saad osta ka meie e-poest: http://remedyway.ee/product/pid/276/bid/9848

Tagasi
Border