Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

„Isetervendaja käsiraamatu“ kaasautor Virgo Mihkelsoo taas Tallinnas! (19.03.2015)

Teisipäeval, 24. märtsil algusega kell 17.30 toimub Hotell Euroopa konverentsikeskuses järjekordne isetervendamise seminar. Loenguga Igasugusest haigusest (sh vähist) lahti saamine nõuab eelkõige organismi funktsioneerimise korrastamist“ esineb tunnustatud teadlane ning alternatiivtalunik, mesinik, loodusravi ja isetervendamise propageerija VIRGO MIHKELSOO.

Piletihind koos tervisliku õhtusöögiga vaid 22,00€, kohapeal 23,00€.

Seminaril käsitletakse järgmisi teemasid:

  • Funktsionaalne meditsiin ja funktsionaalne teraapia;
  • Organismis tekkinud talitlemistakistused: „abitu“ ehk tegutsemisvõimetu aju, „praht“ peas ehk mõtlemisvead, alateadvuse ükskõiksus, ebapiisav verevarustus, ebaõige hingamine, immuunpuudulikkus, lihaspinged ja spasmid, liigne kehakaal ja rasvumine, liikumisvaegus, mao allahappesus, närvide pitsumine, organismi saastumine, organismi sisekeskkonna happesuse tõus, parasiidid organismis, veepuudus, rikutud soolestiku mikrofloora, veresoonte kokkusurumine, une ja bioloogiliste rütmide häired, taastumis- ja eneseraviprotsesside vähene aktiivsus, blokeering;
  • Talitlemistakistuste äratundmine, testimine, määramine;
  • Mesindussaaduste ja taimede tervendavad ja ravivad omadused (tabelid);
  • Efektiivsed võtted ja looduslikud vahendid talitlemistakistuste kõrvaldamiseks (top 3.);
  • Stressi ärahoidmise, vaos hoidmise, maandamise ja kõrvaldamise võimalused teadvuse, tegutsemise ja looduslikke vahendite abil;
  • Funktsionaalse teraapia õigesti organiseerida ja läbi viia võib igaüks.

Seminaril saate osa ka meie tervislikust ja funktsionaalsest õhtusöögi-buffeest, kus leiate ja saate proovida erinevaid toortatrast valmistatud toite. Lisaks saab iga loengul osaleja karbikese isetervendamist käivitavate starditoodete näidistega. Pärast seminari vastab Virgo Mihkelsoo küsimustele ja jagab autogramme.
Kogu seminari kestel toimub RemedyWay ja Viira talu toodete ning tervisealaste raamatute (R. Raudsik "Eelmäng haigustele", V. ja L. Mihkelsoo „Isetervendaja käsiraamat“, tatrateemalised kokaraamatud) soodusmüük. Näiteks 3 raamatu komplekt (Isetervendaja käsiraamat, Tatratoidud+Eestimaine tatar kui toit) on müügil hinnaga 19.50€ (tavahind 28.80€) ning kolm 1kg-st toortatratoodet omal valikul maksab 8.90€ (tavahind 11.50€).

Olete väga oodatud seminari kuulama! ja osta pääse meie e-poest või Piletilevi müügikohtadest, Statoilist ja internetist www.piletilevi.ee.

Tagasi
Border