Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

RemedyWay tooted müügil Rimides, Prismades, Selverites (13.04.2015)

Meil on rõõm teatada, et RIMI kauplused on RemedyWay toortatra paigutanud tavaliste kuivainete letti, kuna see on juba laiatarbe toiduaine!

Palun leia RemedyWay Eesti toortatratang 0,5kg pakendis kõikidest Rimi hüper- ja supermarketites (35 kauplust) üle Eesti. Toortatra peentang 0,5kg pakid on müügil kõigis Rimi hüpermarketites ja toortatrajahud 1kg (2 sorti) on müügil kõigis Rimi hüpermarketites, välja arvatud Magistralis ja Viljandis.

Kõikides PRISMADES on müügil toortatratang ja –jahu (0,5kg pakid), “Tatraküpsis meega” ja viis erinevat meesegu marjadega.

Tänu klientide nõudmisele on tooratar alates märtsist müügil Tallinna Selverites!

RemedyWay toortatrang, -peentang ja toortatrajahu (1kg pakid) on alates märtsi keskpaigast müügil järgmistes Selverites: Järve Selver, Kadaka Selver, Kakumäe Selver, Keila Selver, Marienthali Slever, Merimetsa Selver, Mustakivi Selver, Tondi Selver, Torupilli Selver, Pelgulinna Selver, Peetri Selver, Pirita Selver, Saku Selver, Tartu Ringtee Selver.

Paljudes Selverites ja Rimides on müügil ka erinevad RemedyWay meesegud marjadega.

Võimalus on alati mugavalt tellida kõiki toortatratooteid, loodusmaiuseid, raamatuid jm meie uuenenud e-poest: www.remedyway.ee


RemedyWay toortatar Selveris

Tagasi
Border