Content

  1. Avaleht /
  2. Uudised

Gripihooaja terviseturgutajate soodusmüük (05.10.2015)

Alanud on gripi ja ülemiste hingamisteede viirusnakkuste hooaeg (Terviseameti teade 2.oktoober). Selleks, et viirused sinust jagu ei saaks panime e-poes müüki soodushinnaga „Terviseturgutaja komplekti“! Selle komplekti tooted tugevdavad immuunsussüsteemi, aitavad organismi ja annavad palju vitamiine ning makro- ja mikroelemente.

Komplekt soodushinnaga 21,99€ (tavahind eraldi ostes 29,32€) sisaldab 3. loodusliku ja tõhusa toimega toodet:

  1. Meesegu „ApiApteek“;
  2. Meesegu „Külmetus“ ja
  3. „Mesi pohladega“

Igal meesegul on omad kasulikud omadused:

  1. Meesegu „ApiApteek“ on teisisõnu mesilaste apteek, mille koostises on tatraõiemesi, suir ja taruvaik. Nende vahekord on täpselt selline, nagu mesilased seda ka omale tarusse varuvad, et talvele vastu pidada. Igapäevaselt on 1tl hea toetus organismi immuunsüsteemile ja mikrolementide saamiseks.
  2. Meesegu „Külmetus“ korvab vitamiinide puuduse ja on oma nimetuse vääriline. Tänu suurele vaarikasisaldusele maitseb see hästi ka lastele. Seda on kasulik tarvitada ka külmetuse ennetamiseks.
  3. „Mesi pohladega“ on segu tatraõiemeest ja metspohladest. Metspohla teised nimed on kuningamari ja põhjamaine ženšenn. Pohlamari reguleerib ainevahetust. Mesi soodustab marjades olevate loomulike tervendavate ainete levikut kehas ning aitab neid aineid omastada. Sellest segust saab organism kasulikke makro- ja mikroelemente, orgaanilisi happeid, vitamiine ja teisi bioaktiivseid aineid.

Osta meie e-poest!

Tagasi
Border