Content

Meist

RemedyWay OÜ

RemedyWay OÜ on Eesti ettevõte. Tegevusvaldkonnaks on kõik, mis on seotud inimese tervisega: terviseteemaliste käsiraamatute kirjastamine; naturaalsest toorainest meesegude ja toortatra maiustuste, -snäkkide tootmine; mahe toortatra tangude ja -jahude tootmine; tooted tatrakestadest, kosmeetilise salvi valmistamine.
RemedyWay on loodud Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo üle 20 aastase töö tulemuste propageerimiseks, viimaks nende ideid ja praktilisi kogemusi igaüheni ning rahvusvahelisele turule.
Ettevõtte nimi on valitud eesmärgiga viia teave ja tooted ka rahvusvahelisele turule. „Remedy“ tähendab inglise keeles „abinõu“, „tervendav“, „ravim“ ning „Way“ – „teekonda“.
RemedyWay tegutseb selle nimel, et aidata inimestel elada terve elu tervena!
RemedyWay on juhtivaid toortatra töötlejaid ja turustajaid Eestis.

RemedyWay tootmine

RemedyWay alustas oma esimeste toodete väljatöötamist Virgo ja Ljudmilla Mihkelsoo talu köögis Viira talus. Kuna kliente tuli juurde ja soovi oli teha rohkem tooteid suuremates kogustest valmis 2014 aastal Täkumetsa külas, Ida-Virumaal tehas. Tehase ehitamisel ja sisustamisel otsustati järgida kõiki parimaid ökoloogilise tootmise nõudeid.
Öko mahe märk2015 a aprillis sai RemedyWay tehas Täkumetsa külas, Ida-Virumaal mahetunnustuse.
Kogu meie toodang valmistatakse puhtast Eestimaisest toorainest ja on gluteenivaba. Käsitööna valmivates toodetes kasutatakse suhkru asemel mett ning need ei sisalda säilitus- ega muid tervist kahjustavaid aineid.
Tunnustatud Eesti maitse märkSuur osa toodetest omab kvaliteedimärki Tunnustatud Eesti Maitse (pärjatud Pääsukese märgiga), mis näitab toodete kvaliteeti.
RemedyWay OÜ pälvis 6.09.2015. a. Eesti Maaeluministeeriumi tänukirja tunnustusega Eesti tatra väärindamise ja kvaliteetsete toodete turuletoomise ning tatra propageerimise eest!
Alates 01.09.2017 on RemedyWay OÜ esimene ettevõte Eestis, kellel on ametlikult õigus kasutada oma toodete pakendil üleeuroopalise litsentseerimise süsteemi alusel väljaantavat gluteenivaba kaubamärki, mille tähis on „läbikriipsutatud viljapea“.

RemedyWay Tunnuslause

Help from Nature (abi loodusest)

RemedyWay Visioon

RemedyWay aitab inimestel elada terve elu tervena. Inimene on võimeline igal eluhetkel ennast ise tervendama toetudes oma organismi ja looduse väele.

RemedyWay Missioon

RemedyWay tegutseb selle nimel, et aidata inimestel elada terve elu tervena. Tervisehädade tekkimisel aitab RemedyWay igal inimesel taastada kõik organismi funktsioonid, mille tulemusel käivituvad ka isetervendavad jõud. 80% juhtumitest peaks sellest piisama, et inimene saaks terveks. Ülejäänud 20% juhtumitel annab RemedyWay isetervendamisega tegelevale inimesele konkreetsed juhised ja vahendid isetervendavate jõudude efektiivseks tegutsemiseks kuni tervenemiseni.

RemedyWay internetis

RemedyWay veebilehel on ka e-pood ja Loodusraviblogi. Lehelt võib leida teavet ravimtaimede, mesindussaaduste, toortatra ning muude toiduainete kasulike omaduste kohta. Hulgaliselt on artikleid erinevatest haigustest, mis sisaldavad nõuandeid, kuidas haigusi ennetada ja end omal jõul ravida.

Tagasi
Border